Home

Anasayfa/ Home Page arrow Bahçe Gurubu/Garden arrow Tırpanlar/Brushcutters arrow Benzinli Oleomac

Benzinli Tırpanlar / OLEOMAC PDF Yazdır E-posta

OLEOMAC MOTORLU TIRPANLAR / OLEOMAC GASOIL BRUSHCUTTERS

SPARTA 25TR

Gücü 1 HP
Silindir Hacmi 25,4 cc
Tipi Yan
Tutma Kolu Pilot
Saft Tipi - Çapi Egik - 22 mm
Agirlik 4,1 kg
Yakit Tanki Kapasitesi 0,75 litre
Kullanim Amaci Hobi
Kullanimi ve tasinmasi bir elektrik motorlu tirpan kadar kolay olan OLEO-MAC SPARTA 25TR model benzin motorlu tirpanlar, düsük çalisma devirlerinde dahi yüksek trok üretme becerisi ile emsallerinden ayrilan 2 zamanli EMAK motoru, "tap'n go" basligi ve kullaniciya sundugu essiz çalisma rahatligi ile dikkat çekmektedir.

SPARTA 25

Gücü 1 HP
Silindir Hacmi/cc 25.4
Tip Yan
Tutma Kolu Bisiklet
Yakıt Depo Kapasitesii 0.75 litre
Şaft Tipi - Çapı Düz - 26 mm
Ağırlık 6,2 kg
Hafiflik ve kullanım kolaylığı ile kendi sınıfının lideri ürün, sinter metal santrifüj kavraması, kendinden yağlamalı yataklı tip dövme çelik şaft mili ve kolay çalıştırma sistemi ile çok çeşitli alanlarda kenar çimlerin kesimi uygulamaları için ideal...

SPARTA 37

Güç 1,8 HP
Silindir Hacmi/cc 36.0
Tip Yan
Tutma Kolu Bisiklet
Yakıt Depo Kapasitesii 0.87 litre
Şaft Tipi - Çapı Düz - 26 mm
Ağırlık 6,6 kg
Avanslı dijital bobin, dövme çelik krank, kafesli yataklamalı dövme biyel kolu, Krom-Nikel alaşımlı dayanıklı silindiri ve çift segmanlı eşsiz motoru sayesinde kolay çalışma ve rahat kullanım ile yüksek kesim performansı ile sürekli ve kesintisiz güç özellikleri ile genel ot ve çim biçme işleri için ideal...

SPARTA 42

Motor Gücü 2.1 HP - 1.6 kW
Silindir Hacmi 40,2 cm3
Şaft Çapı 26 mm
Yakıt Deposu 0.84 litre
Balata Var
Ağırlık 6.8 kg
Kalın çim, ot, çalılık ve ormanaltı bitkilerini temizlemek için kulanılan makinelerdir.
OLEO-MAC SPARTA 42 Motorlu Tırpan , düşük devirlerde dahi yüksek tork üreten 2 zamanlı EMAK motoru çelik şaftı ve çift segmanlı pistonunun yanı sıra, özel tasarım yüksek dayanımlı rulmanları ve özel hava filtresi sayesinde tüm şartlar altında güvenilir performans sağlar. Hem motorda bulunan özel çift amortisör sayesinde titreşim minimum düzeye indirgenmiştir. Yüksek kullanıcı konforu sağlar.
 

755 MASTER

Motor Gücü 2,8 HP
Silindir Hacmi 52,5 cc
Tutma Kolu Bisiklet
Saft Tipi - Çapi Düz - 32 mm
Agirlik 8,5 kg
Yakit Tanki Kapasitesi 1,5 litre
Kullanim Amaci Profesyonel
Düsük devirlerde dahi yüksek tork üretebilen 2 zamanli EMAK motoru ile "755MASTER" 1000 motor saatini askin süre sorunsuz çalisir.
Elmas takimlarla islenmis çift segmanli pistonu, dövme çelikten imal krank safti ve biyel kolu, yüksek dayanimli rulmanlari ve hava filtresinin yani sira 32 mm'lik safti ile dikkat çeker. Ayarlanabilir ergonomik kabzasi ve hem motorda hem de kabzada bulunan profesyonel amortisör sistemi ile maksimum kullanici konforu sunar. "Tap and Go" kafa ve 3-disli biçak standart ekipmanlar olarak ürünle birliktedir.

440 BP

Motor Gücü 1,8 HP
Silindir Hacmi 37,7 cc
Tipi Sirt
Tipi Sirt - Amörtisörlü
Tutma Kolu Pilot
Saft Tipi - Çapi Düz - 26 mm
Agirlik 9,9 kg
Kullanim Amaci YariıProfesyonel
440 BP modelin sahip oldugu 2 zamanli Emak motor; profesyonel elmas takimlarla islenmis olan 2 segmanli “Power Flow” pistonu, dövme çelik kranki ve biyel kolu ile üstün niteliktedir. Genis yakit tanki sayesinde uzun çalisma olanagi sunar. Düsük titresimi, genis beden yastigi ve destek kayislari sayesinde en zor kosullar altinda dahi, kullaniciya yüksek konforda çalisma olanagi sunar.Çit biçme aparati ile kullanilabilir.